Tájékoztatás kinevezésről!

Tisztelt Szülők!

Ezúton szeretném tájékoztatni intézményünk szülői közösségét, hogy vezetői pályázatomat pozitív elbírálásban részesítették, így öt évre kineveznek intézményvezetőnek. Ezzel remélem, hogy végre egy nyugodt korszak köszönt be iskolánk életébe! Célom, hogy összefogással egy igényes, színvonalas, a kor kihívásainak megfelelő intézményt formáljak a Széchenyiből. Egyik legfontosabb tervem, hogy színes közösségi élettel adjak megbízható, stabil hátteret tanulóink számára, akik egy elfogadó, ugyanakkor ösztönző légkörben tudják felfedezni, megismerni saját értékeiket.

Mivel a 2019/2020-as tanévet nem tudtuk méltó módon lezárni, és a ballagást sem tudtuk megrendezni, ezért ezekkel a programokkal indítjuk augusztusban az iskolai életet:

2020. augusztus 29. (szombat) 10 óra ballagás

2020. augusztus 31. (hétfő)

    • 17  óra — tanévzáró ünnepély
    • 17:30 — tanévnyitó ünnepély
    • 18  óra — bizonyítvány osztás, az új tankönyvek átvétele

2020. szeptember 1. első tanítási nap (osztályfőnöki füzet és tolltartó legyen a gyerekeknél).

A nyárra jó pihenést kívánok!

2020. július 1.

Csiki Paula – intézményvezető